Hoppa över menyn och gå direkt till innehållet

Södertälje sektionsstyrelsen

Vi som finns på sektionsexpeditionen är förtroendevalda och finns här för medlemmarna i olika roller och i olika omfattning.

En del är här på heltid, andra bara några timmar i veckan.

Expeditionen - besöksadress:

Campusgatan 26 plan 5 C
151 89 SÖDERTÄLJE

Besökstid:
Måndag kl. 8.30-12.00
Tisdag kl. 08.00-12.00 och 13.15-16.30
Onsdag kl. 08.30-12.00
Torsdag kl. 08.30-12.00
Fredag stängt

Styrelsen:

Britt-Louise Andersson
Ordförande
britt-louise.a.andersson@kommunal.se

Maria Svärd
Vice ordförande
maria.svard@kommunal.se

Tarja Laukkanen
tarja.laukkanen@sodertalje.se

Anders Önbäck
anders.onback@nykvarn.se 

Alicia Altamirano
alicia.altamirano@kommunal.se

Katharina Åkesson
katharina.akesson@kommunal.se

Lizette Reitan

Jessica Borgen
Jessica.borgen@skommunal.se

Ersättare:

Jenny Karlsson
jenny.karlsson@sodertalje.se

Leith Gargis
leith.gargis@sodertalje.se

Valberedningen

Pär Bäcklund (sammankallande)