Hoppa över menyn och gå direkt till innehållet

Skärholmen Team Skärholmen

Förhandlingsteam Skärholmen är för dig som arbetar inom Skärholmens stadsdelsförvaltning.

På förhandlingsteamet finns fackliga förtroendevalda som hjälper dig med frågor som berör din arbetsplats.

Kontakta oss på telefon: 08-508 488 10

E-postadress: skarholmen.teamskhlm.stockholm@kommunal.se

Fackliga kontaktpersoner:

Anna-Carin Hill
Förhandlingsansvarig
076-122 45 75
anna-carin.a.hill@kommunal.se

Irene Holm
Teamledare
076-129 05 21
irene.holm@kommunal.se

Eva Stensson
072-704 27 70
Eva.a.stensson@kommunal.se

Lena Larsson
Huvudskyddsombud
076-122 49 29
lena.b.larsson@kommunal.se

Skyddsombudsverksamheten:

Irene Holm
Teamledare
076-129 05 21
irene.holm@kommunal.se

Huvudskyddsombud:

Jose Cancino (äldreomsorg)
Huvudskyddsombud
jose.cancino@stockholm.se

Lena Larsson (LSS och funktionshinder)
Huvudskyddsombud
076-122 49 29
lena.b.larsson@kommunal.se

Gunilla Tuomivirta (förskola)
Huvudskyddsombud
gunilla.tuomivirta@edu.stockholm.se

Elif Gedikkaya (förskola)
Huvudskyddsombud
elif.nur.gedikkaya@edu.stockholm.se

Kategorier

Skärholmen