Hoppa över menyn och gå direkt till innehåller
Anpassa

Kongressombud 2016

Kommunals kongress 2016
Kommunals kongress 2016
Foto: Kommunal
Här är listan på alla kongressombud på Kommunals kongress 2016.

Ombud Kommunal Bergslagen

Malin Ragnegård
Ellenor Smids
Swen Frank
Ann-Christine Steneryd
Hans-Göran Steneryd
Erja Eloranta
Carina Holmström
Fredrik Roslund
Mikael Björlestrand
Mats Nyberg
Carene Bertheussen Svensson
Lena Eldståhl

Ombud Kommunal Mellersta Norrland

Henrik Westman
Kjell Berg
Michael Eriksson
Marie Svanholm
Nancy Fridh
Madeleine Lundgren
Åsa Selander
Maritha Mähler
Erik Sjödin
Anna Eriksson

Ombud Mitt

Jan-Eric Swedman
Lena Jonsson
Barbro Andersson
Pia Söderman
Anneli Ellebo
Ellinor Nordh
Inga Larsson
Hanna Romin
Loa Mothata
Lena Broman
Åsa Andersson
Agnes Jonsson
Helena Ersson

Ombud Norrbotten

Sara Bergman
Zara Leghissa
Sara Legesen-Lundgren
Siw-Britt Karlsson
Lena Vikberg
Anneli Palmklint
Krister Johansson
Lennart Grahn

Ombud Skåne

Tina Christensen
Ulf Hansson
Christel Algback
Susann Lindhe
Agneta Persson
Victoria Jönsson
Helén Jönsson
Mikael Thuresson
Charlie Oorthen
Conny Bodén
Mohamed Shemesani
Zakaria El-Falou
Annika Plym-Olson
Gisela Landgren
Anne-Lii Jönsson
Olga Krivtsova
Gösta Klinteberg
Maria Johnsson Petersson
Liselott Ljung
Torgny Handreck
Martin Sjösten
Rose-Marie Andersson
Anders Sahlström

Ombud Stockholms län

Carina Lenngren
Caroline Andrén
Pyret Due Hedlund
Felix Finnveden
Faya Lahdou
Onur Esinsel
Carin Svahn
Selda Cetin
Lowisa Anderzon
Madeleine Johansson
Malin Appelqvist
Michael Lingåker
Marie Heikkinen
Siri Reinhag
Sebastian Blomdahl Munoz
Anki von Essen Wallden
Aristide Bamane
Zekiye Güler-Thompson
Fernando Pereira
Mirja Räihä
Arnstein Mogstad
Lars Fridh
Margareta Bohman
Maria Klerehag
Susanne Dahlqvist
Ann-Christine Nilsson

Ombud Sydost

Torgny Lindqvist Suppleant för Lena Sjögren
Susanne Karlsson
Mikael Erdtman
Andreas Ludvigsson
Carina Engstrand
Johan Bohman
Mahlin Bergman
Emily Palenzuela
Lena Kidsten
Anita Hultgren
Inger Kornelius
Marie Simonsson
Sandra Danielsson

Ombud Sydväst

Bengt Hackberg
Ann-Christin Hallinder
Reinhold Lundberg
Carina Thållén
Markus Svensson
Carina Sjögren
Fredrik Hallingbäck
Christer Sernemyr
Margareta Brevenstam
Mathias Johansson
Carin Söderberg
Eva-Lena Jacobsson
Ann-Sofie Forsemalm

Ombud Vänerväst

Erika Bartholdsson
Robert Darelius
Monica Malmkvist Suppleant för Dan Gabrielsson
Frans Persic
Charlotte Karlsson
Lena Dalstam
Maria Blomgren
Eva Sandell
Maria Palm
Miia Ouahdi
Johanna Svensson
Bo Johansson
Lennart Sandgren
Malin Franzon
Henrik Svensson

Ombud Väst

Tea Pettersson Suppleant för Andreas Wennberg
Marianne Bromberg Suppleant för Abdul Selam Aksüngür
Claudia Pedrini Suppleant för Susanne Eliasson
Jan von Eichwald
Johan Berndtsson Suppleant för Marco Savanovic
Christine Marttila
Emilia Lundmark
Anta Alfsdotter
Susanne Svensson Suppleant för Mohammad Aslani
Andreas Herlev Hansson
Petra Sundbladh
Ronnie Bryngelsson
Jeanette Johansson
Sladjana Gustafsson
Hannes Grundvall
Leif Hammoud
Joakim Bernhardsson
Anna Skarsjö

Ombud Västerbotten

Helen Maxe Suppleant för Christina Trygg Andersson
Joacim Ljadas
Kristina Landström
Anneli Grahn
Anette Abramsson
Per Andersson Suppleant för Elin Larsson
Patrik Enkvist
Matilda Olofsson

Ombud Västra Svealand

Ann Borgström
Torbjörn Saxin
André Schwenk
Eva Jansson
Kerstin Johnson
Eva Aanerud Karlsson
Laura Sumanen
Susanne Rudberg
Marie-Louise Davidsson
Karin Bäckman
Mikael Norell
Eva Törnblom-Pettersson
Ulf Ekholm

Ombud Öst

Linnea Andersson
Katarina Eriksson
Mona Larsson Törnqvist
Malin Svéda
Amir Poursohrab
Lena Lundqvist
Suzanne Sjöqvist
Agnetha Didrikson
Jarmo Erkinmikko
Dan Alf
Pernilla Berglund
Hans Elf
Marika Olofsson
Daniel Hermansson
Margareta Leonardsson
Mattias Lindman

Förbundsstyrelsen

Annelie Nordström Förbundet
Anne-Li Rosengren Stockholms län
Cecilia Ljungqvist Sydväst
Ewa Glimhed Skåne
Håkan Nilsson Västerbotten
Jenni Moverare Vänerväst
Lotta Olesen Rosén Sydväst
Maj Karlsson Öst
Majlene Ahlgren Mitt
Marcelo Rojas Stockholms län
Marianne Engberg Norrbotten
Nicklas Gustafsson Bergslagen
Per-Albin Halldin Väst
Rolf Larsson Västra Svealand
Sara R Pettersson Skåne
Sara Sjölander Mellersta Norrland
Susanne Karlsson Sydost

Förbundsledningen

Lenita Granlund
Per Holmström

Förbundets revisorer

Jeanette Nordström Öst
Jörgen Olsson Sydost
Rolf Olsson Mellersta Norrland

Kategorier

Kongress16