Skapad: 2008-11-27, Ändrad: 2008-11-27

Norrbotten

Norrbotten

  • Arjeplog
    OrdförandeElaine Lestander Schneider
    Telefon+46(0)10-4429909
    E-postarjeplog.norrbotten@kommunal.se
    PostadressTingsbacka
    93881 ARJEPLOG
    BesöksadressDrottninggatan 9
    93881 ARJEPLOG
    Besökstid
    Öppet alla onsdagar. Julstängt 19/12-13 till 8/1-14

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Arvidsjaur
    OrdförandeLinda Lindström
    Telefon+46(0)10-4429908
    E-postarvidsjaur.norrbotten@kommunal.se
    PostadressKommunhuset
    93381 ARVIDSJAUR
    BesöksadressKommunhuset
    93381 ARVIDSJAUR
    Besökstid

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Boden
    OrdförandeAnna-Lena Blomqvist
    Telefon+46(0)10-4429912
    E-postboden.norrbotten@kommunal.se
    PostadressKungsgatan 32
    96134 BODEN
    BesöksadressKungsgatan 32
    96134 BODEN
    Besökstid
    Måndag - Onsdag 08.00-16:00 Torsdag 08:00-20:00 Fredag 08.00-16:00 Lunchstängt 12:00-13:00

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Gällivare
    OrdförandeLena Israelsson
    Telefon+46(0)10-4429919
    E-postgallivare.norrbotten@kommunal.se
    PostadressPostgatan 1
    98231 GÄLLIVARE
    BesöksadressFöreningsgatan 4
    98221 GÄLLIVARE
    Besökstid
    Mån - Tors 08.00 - 16.30 Fre 08.00 - 15.30 Lunch 12.00 - 13.00

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Haparanda
    OrdförandeNina Juntikka
    Telefon+46(0)10-4429915
    E-posthaparanda.norrbotten@kommunal.se
    PostadressFörvaltningshuset
    95385 HAPARANDA
    BesöksadressFörvaltningshuset
    95385 HAPARANDA
    Besökstid

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Jokkmokk
    Ordförande
    Telefon+46(0)10-4429918
    E-postjokkmokk.norrbotten@kommunal.se
    PostadressVästra torggatan 11
    96285 JOKKMOKK
    BesöksadressKommunalhuset V:a Torgg 11
    96285 JOKKMOKK
    Besökstid
    Vecka 26 Onsdag 08.00-12.00 annars öppet enl. nedan Tisdag - Onsdag 08.00-15.00 Torsdagen den 11/7 & 18/7 öppet 8-12

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Kalix
    OrdförandeGudrun Dickman
    Telefon+46(0)10-4429914
    E-postkalix.norrbotten@kommunal.se
    PostadressNystaden Företagarscentum
    95261 KALIX
    BesöksadressIdrottsvägen 5 D
    95261 KALIX
    Besökstid
    Sommaröppet: V.27-28 stängt med mobilpassning v.29-30 må-to 09.00-15.00 Må 29/7 åter öppet som vanligt 08.00-16.00

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Kiruna
    OrdförandeKatarina Törmä
    Telefon+46(0)10-4429922
    E-postkiruna.norrbotten@kommunal.se
    PostadressMangigatan 25
    98133 KIRUNA
    BesöksadressMangigatan 25
    98133 KIRUNA
    Besökstid
    Våra öppentider: Månd - torsd kl.08.30-16.00 Fred kl.08.30-12.00 V31 torsd 1/8-fred 2/8 Stängt!

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Luleå
    OrdförandeInez Thomasson-Olofsson
    Telefon+46(0)10-4429901
    E-postlulea.norrbotten@kommunal.se
    PostadressGammelstadsvägen 5 G
    97241 LULEÅ
    BesöksadressGammelstadsvägen 5 G
    97241 LULEÅ
    Besökstid
    08.30-16.00 mån-fred 12.00-13.00 lunch

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Luleå Norrbottens läns landsting
    OrdförandeAnnalena Eriksson
    Telefon+46(0)10-4429902
    E-postlulea-landstinget.norrbotten@kommunal.se
    PostadressRobertviksgatan 7
    97189 LULEÅ
    BesöksadressRobertviksgatan 7
    97189 LULEÅ
    Besökstid
    08.00 - 15.00 måndag till torsdag fredag 8.00 - 12.00, samma tider gäller under sommaren!!

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Pajala
    OrdförandeEva Holma Groth
    Telefon+46(0)10-4429921
    E-postpajala.norrbotten@kommunal.se
    PostadressPajala Kommun
    98485 PAJALA
    BesöksadressOdonvägen 25 " Datapörtet"
    98432 PAJALA
    Besökstid
    Måndag,Onsdag Torsdag, 10.00-1200, 13.00-15.00. Tisdag 12:00-21:00Fredagar 09:00-13:00

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Piteå
    OrdförandeErland Eriksson
    Telefon+46(0)10-4429904
    E-postpitea.norrbotten@kommunal.se
    PostadressBox 715
    94128 PITEÅ
    BesöksadressLasarettsvägen vid sjukhuset
    94128 PITEÅ
    Besökstid
    Måndag - torsdag 7.00-16.00 Fredag 7.00-12.00

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Älvsbyn
    OrdförandeAnn Sofi Wåhlström
    Telefon+46(0)10-4429907
    E-postalvsbyn.norrbotten@kommunal.se
    PostadressÄlvsbyns Kommun
    Medborgagat 2
    94285 ÄLVSBYN
    BesöksadressForum Medborgarg 2
    94285 ÄLVSBYN
    Besökstid
    Månd till Torsd 7.00 - 15.30 Lunch 11.30 - 12.00 FREDAG - STÄNGT

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Överkalix
    OrdförandeLena Höynälä
    Telefon+46(0)10-4429917
    E-postoverkalix.norrbotten@kommunal.se
    PostadressÖverkalix Kommun
    95681 ÖVERKALIX
    BesöksadressBulandsgatan 7 A
    95631 ÖVERKALIX
    Besökstid
    måndag-torsdag: 8:00-16:00 lunch 12-13

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Övertorneå
    OrdförandeAnnika Jakobsson Malmström
    Telefon+46(0)10-4429916
    E-postovertornea.norrbotten@kommunal.se
    PostadressBergsgatan 2
    95731 ÖVERTORNEÅ
    BesöksadressBergsgatan 2
    95731 ÖVERTORNEÅ
    Besökstid
    Tisdag - Torsdag: 07:00 - 16:00 Lunchstängt: 11:00 - 12:00

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00


Laddar verktyg...