Skapad: 2008-11-27, Ändrad: 2008-11-27

Norrbotten

Norrbotten

  • Arjeplog
    OrdförandeCecilia Burman
    Telefon+46(0)10-4429909
    E-postarjeplog.norrbotten@kommunal.se
    PostadressTingsbacka
    93881 ARJEPLOG
    BesöksadressDrottninggatan 9
    93881 ARJEPLOG
    Besökstid
    Öppet alla onsdagar. 8.00-16.00. Julstängt från 17/12-14 till 7/1-15

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Arvidsjaur
    OrdförandeLinda Lindström
    Telefon+46(0)10-4429908
    E-postarvidsjaur.norrbotten@kommunal.se
    PostadressSjukstugegatan 2
    93331 ARVIDSJAUR
    BesöksadressSjukstugegatan 2
    93331 ARVIDSJAUR
    Besökstid
    13/5 7-16 14-15/5 Stängt Åter måndag 18/5 kl.07

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Boden
    OrdförandeAnna-Lena Blomqvist
    Telefon+46(0)10-4429912
    E-postboden.norrbotten@kommunal.se
    PostadressKungsgatan 32
    96134 BODEN
    BesöksadressKungsgatan 32
    96134 BODEN
    Besökstid
    Måndag - fredag 08.00-16:00 Lunchstängt 12:00-13:00

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Gällivare
    OrdförandeSiw-Britt Karlsson
    Telefon+46(0)10-4429919
    E-postgallivare.norrbotten@kommunal.se
    PostadressPostgatan 1
    98231 GÄLLIVARE
    BesöksadressFöreningsgatan 4
    98221 GÄLLIVARE
    Besökstid
    Mån - Tors 08.00 - 16.30 Fre 08.00 - 15.30 Lunch 12.00 - 13.00

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Haparanda
    OrdförandeNina Juntikka
    Telefon+46(0)10-4429915
    E-posthaparanda.norrbotten@kommunal.se
    PostadressStorgatan 85
    95331 HAPARANDA
    BesöksadressStorgatan 85
    95331 HAPARANDA
    Besökstid
    Måndag-Fredag 8-15:45. Lunch 11:30-12:30. Telefontid:9-15

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Jokkmokk
    OrdförandeMichael Bergström
    Telefon+46(0)10-4429918
    E-postjokkmokk.norrbotten@kommunal.se
    PostadressLappstavägen 9
    96231 JOKKMOKK
    BesöksadressLappstavägen 9
    96231 JOKKMOKK
    Besökstid
    Öppet Tisdag-Torsdag kl 7-16 Sommartid mellan vecka25 till vecka 34 har vi öppet sektionen Tisdag och Torsdag kl 7-16 och Onsdagar nås vi på 010-4429918.

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Kalix
    OrdförandeGudrun Dickman
    Telefon+46(0)10-4429914
    E-postkalix.norrbotten@kommunal.se
    PostadressNystaden Företagarscentum
    95261 KALIX
    BesöksadressIdrottsvägen 5 D
    95261 KALIX
    Besökstid
    Öppettider må - tor: kl. 08.00 - 16.00 telefontid 09.00-15.00 Lunch: 12.00 - 13.00.

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Kiruna
    Ordförande
    Telefon+46(0)10-4429922
    E-postkiruna.norrbotten@kommunal.se
    PostadressMangigatan 25
    98133 KIRUNA
    BesöksadressMangigatan 25
    98133 KIRUNA
    Besökstid
    Våra öppentider: Månd - torsd kl.08.30-16.00 Lunch kl.12.00-13.00 Fred kl.08.30-12.00

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Luleå
    OrdförandeInez Thomasson-Olofsson
    Telefon+46(0)10-4429901
    E-postlulea.norrbotten@kommunal.se
    PostadressGammelstadsvägen 5 G
    97241 LULEÅ
    BesöksadressGammelstadsvägen 5 G
    97241 LULEÅ
    Besökstid
    08.30-16.00 mån-fred 12.00-13.00 lunch

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Luleå Norrbottens läns landsting
    OrdförandeMarianne Engberg
    Telefon+46(0)10-4429902
    E-postlandstinget.norrbotten@kommunal.se.
    PostadressRobertviksgatan 7
    97189 LULEÅ
    BesöksadressRobertviksgatan 7
    97189 LULEÅ
    Besökstid
    08.00 - 15.00 måndag till torsdag fredag 8.00 - 12.00, samma tider gäller under sommaren!!

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Pajala
    OrdförandeEva Holma Groth
    Telefon+46(0)10-4429921
    E-postpajala.norrbotten@kommunal.se
    PostadressPajala Kommun
    98485 PAJALA
    BesöksadressOdonvägen 25 " Datapörtet"
    98432 PAJALA
    Besökstid
    v.25-v.29 sektionen öppet tis,tor 8:00-16:00

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Piteå
    OrdförandeErland Eriksson
    Telefon+46(0)10-4429904
    E-postpitea.norrbotten@kommunal.se
    PostadressBox 715
    94128 PITEÅ
    BesöksadressLasarettsvägen vid sjukhuset
    94128 PITEÅ
    Besökstid
    Måndag - torsdag 9.00-16.00 Fredag - 9.00-12.00 Lunch 12.00-12.45

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Älvsbyn
    OrdförandeCamilla Wallin
    Telefon+46(0)10-4429907
    E-postalvsbyn.norrbotten@kommunal.se
    PostadressÄlvsbyns Kommun
    Medborgargatan 2
    94285 ÄLVSBYN
    BesöksadressForum Medborgargatan 2
    94285 ÄLVSBYN
    Besökstid
    Månd-Torsd 7.30-16.00 Lunch 11.30-12.00 Fredag Stängt

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Överkalix
    OrdförandeLena Höynälä
    Telefon+46(0)10-4429917
    E-postoverkalix.norrbotten@kommunal.se
    PostadressÖverkalix Kommun
    95681 ÖVERKALIX
    BesöksadressBulandsgatan 7 A
    95631 ÖVERKALIX
    Besökstid
    måndag-torsdag 8-16

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00
  • Övertorneå
    OrdförandeAnnika Jakobsson
    Telefon+46(0)10-4429916
    E-postovertornea.norrbotten@kommunal.se
    PostadressBergsgatan 2
    95731 ÖVERTORNEÅ
    BesöksadressBergsgatan 2
    95731 ÖVERTORNEÅ
    Besökstid
    Tisdag - Torsdag: 07:00 - 16:00 Lunchstängt: 11:00 - 12:00

    A-kassa
    Telefon+46(0)771-258000
    Telefontidmån-tor 09:00-15:00 fre 09:00-12:00


Laddar verktyg...